ROCHESTER GINGER

ROCHESTER GINGER 

Novinka! Nealkoholický nápojROCHESTER GINGER je vyrobený zo 14% zázvoru, bazových kvetov, prvosienky a hrozienok. Táto výnimočná zmes bylín tvorí jedinečnú chuť a priam elixír zdravia.

Liečivé účinky ZÁZVORU:

Chrípka, nádcha, angína

Vďaka svojmu obsahu vitamínov a iných dôležitých dôležitých živín je zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach. Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení - Zázvor rozširuje cievym riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zratenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny.

Podpooruje imunitu

Všetky vitamíny, éterické oleje a antibiotické látky zvyšujú prirodzenou formou imunitný systém, aby sa dokázal uchrániť, pred rôznymi ochoreniami.
Zlepšuje trávenie - pozitívne ovplyvňuje fungovania žalúdka a čriev. podporuje správne vyprázdňovanie, teda odstraňuje zápchu. pomáha aj pri hnačkách, kde účinne odstraňuje vírusy z črevného systému.

Detoxikuje telo

Zvyšuje činnosť pecene, ktorá pomáha prečistiť telo od toxínov. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, takže ak v tele objaví nejakého cudzopasníka určite si s ním poradí. Zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky - zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest. Eliminuje rast rakovinotvorných buniek - zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinotvorných buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia.

Chudnutie

Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí. Nie je to žiedny zázrak, že budete môcť jesť koláče, zákusky a vyprážané a hneď schudnete.

Liečivé účinky Bázy:

Silná podpora imunity. Antivírusové , Antibakteriálne a Antiseptické účinky podporujú trávenie. Odvodňuje a čití obličky a močové cesty. Upokojujú telo od pôsobenia stresu, zmierňuje bolesti a kŕče, podporuje hojenie pokožky (vyrážky, ekzémy, poranenia)

Liečivé účinky Prvosienky:

Je hodnotnou liečivou rastlinou a má široké využitie. Používa sa na liečbu dýchacích ciest, pomáha pri migrénach, nespavosti, nervových poruchách , prečisťuje krv a má upokojujúce účinky. Podáva sa aj pri reumatických ťažkostiach a odporúča sa aj kojacím matkám, pretože stimuluje tvorbu materského mlieka. Prvosienka jarná lieči aj obrnu, dnu a tiež je dobrá proti mŕtvici. lekári a mnísi ranného novoveku ju čato predpisovali aj ako prostriedok posilňujúci srdce, pri prechladnutí, proti močovým kameňom a na ošetrenie rán.

Inšpirácie:

Rochester ginger je možné konzumovať v rôznych komináciach ako:
Moscow ungry mulle - Do vyských pohárov dáme 4 kocky ľadu, 10cl Rochester ginger a 5 cl Ruskej vodky.
Kremlin cooler - Do vyských pohárov dáme 4 kocky ľadu, 5cl Rochester Ginger a 5 cl Ruskej vodky. Potm pridáme 8 cl Rochester ginger. Jemne premiešame.
Osviežujúci Quencher Punch - pre 4 osoby, 250cl Rocgester Ginger, 500 cl 100% jablkového a mango džúsu, 1 liter prelivej minerálnej vody, 250 cl ľadu, čerstvé mätové lístky, pokrájané maliny, pomaranč, citrón alebo limetka.

Na Zdravie!!!